OXHAKU HOTEL


Rreth Nesh


2.2 km nga plazhi Santa Quaranta, Hotel Oxhaku është i vendosur në Sarandë dhe siguron dhoma me ajër të kondicionuar. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, recepsion 24-orësh dhe shërbim në dhomë, së bashku me WiFi falas. Parkimi privat ka një tarifë shtesë.


OBJEKTET DHE PAJISJET

Restorant

WIFI falas
Ndalohet duhani
Dhoma familjare
Recepsion 24 orë

DHOMAT TONA TE HOTELIT


...
...
...

FRYMËZUAR NGA JU

"Mikpritja është vetëm një mundësi për ne për të treguar

dashuri dhe kujdes për mysafirët tanë."

GALERIA E HOTELIT TONE

RISHIKIME

ÇFARË THONË MYSAFIRËT TANË PËR NE

“Restorant shumë i bukur, stafi ishte shumë miqësor dhe shumë i bukur. Rekomandoni shumë për çifte dhe familje. Restoranti është afër qendrës dhe plazhit. Çmimet nuk janë të shtrenjta. Padyshim do rikthehem përsëri. "ERALD
“Ata ishin njerëz kaq të mirë. Ne ishim të parët për të qëndruar në hotelin e tyre të ri. Dhoma perfekte dhe të organizuara mirë. Shampo dush i pastër për tualet, frigorifer, kondicioner, mëngjes Por më të rëndësishmet ata ishin njerëz të mirë dhe të mirë. E rekomandoj vërtet për të gjithë veçanërisht për të huajt "

MARKO
GATI PËR TË REZERVUAR
DHOMËN TUAJ TË ËNDRRAVE?
Sigurohu që të